🐾 Baza Danych Palow

Przeszukaj wszystkie 288 Palow wedlug zywiolu i pracy. zaktualizowane do biezacej wersji.

Udostępnij: 𝕏 Twitter 🔴 Reddit 💬 Discord
#NazwaŻywiołPracaHPATKDEF
001LamballNeutralnyRękodzieło 1, Transport 1, Rolnictwo 1707070
002CattivaNeutralnyRękodzieło 1, Zbieranie 1, Górnictwo 1, Transport 1707070
003ChikipiNeutralnyZbieranie 1, Rolnictwo 1606060
004LifmunkTrawaSadzenie 1, Rękodzieło 1, Zbieranie 1, Wyrąb 1, Medycyna 1757070
005FuackWodaPodlewanie 1, Rękodzieło 1, Transport 1608060
005BFuack IgnisOgień / WodaRozpalanie 2, Podlewanie 2, Rękodzieło 1, Transport 1608560
006VixyNeutralnyZbieranie 1, Rolnictwo 1707070
007CelarayWodaPodlewanie 1, Transport 1807080
007BCelaray LuxElektryczny / WodaPodlewanie 1, Elektryczność 2, Transport 1807580
008CremisNeutralnyZbieranie 1, Rolnictwo 2707075
009CroajiroWodaPodlewanie 1, Rękodzieło 1, Zbieranie 1, Transport 18010085
009BCroajiro NoctCiemność / WodaPodlewanie 1, Rękodzieło 2, Zbieranie 1, Transport 18511090
010HerbilTrawa / NeutralnySadzenie 1, Zbieranie 1, Transport 1807575
011TeafantWodaPodlewanie 1706070
012GumossTrawa / ZiemiaSadzenie 1707070
013PupperaiZiemiaZbieranie 1, Wyrąb 1, Transport 1708070
014CloveeTrawa / NeutralnySadzenie 1, Zbieranie 1806565
015JolthogElektrycznyElektryczność 1707570
015BJolthog CrystLódChłodzenie 1707580
016DepressoCiemnośćRękodzieło 1, Górnictwo 1, Transport 1, Rolnictwo 1707070
017PengulletLód / WodaPodlewanie 1, Rękodzieło 1, Chłodzenie 1, Transport 1707570
017BPengullet LuxElektryczny / WodaPodlewanie 1, Elektryczność 2, Rękodzieło 1, Transport 1708070
018PenkingLód / WodaPodlewanie 2, Rękodzieło 2, Górnictwo 3, Chłodzenie 2, Transport 3959595
018BPenking LuxElektryczny / WodaPodlewanie 2, Elektryczność 3, Rękodzieło 2, Górnictwo 3, Transport 3100100100
019HoocratesCiemnośćZbieranie 1707080
020MelpacaNeutralnyRolnictwo 2907590
021KingpacaNeutralnyZbieranie 21208590
021BKingpaca CrystLódZbieranie 2, Chłodzenie 41208590
022DaedreamCiemnośćRękodzieło 1, Zbieranie 1, Transport 1707560
023TanzeeTrawaSadzenie 1, Rękodzieło 1, Zbieranie 1, Wyrąb 1, Transport 1807070
023BTanzee IgnisOgieńRozpalanie 1, Rękodzieło 1, Wyrąb 1, Transport 1807570
024NoxCiemnośćZbieranie 1758570
025FlambelleOgieńRozpalanie 1, Rękodzieło 1, Transport 1, Rolnictwo 1607080
026RoobyOgieńRozpalanie 1, Rolnictwo 1757075
027MauCiemnośćZbieranie 1, Rolnictwo 1706070
027BMau CrystLódChłodzenie 1, Rolnictwo 1706570
028RushoarZiemiaGórnictwo 1807070
029FoxparksOgieńRozpalanie 1657570
029BFoxparks CrystLódChłodzenie 2658070
030KillamariCiemność / WodaPodlewanie 1, Zbieranie 1, Transport 2606070
030BKillamari PrimoNeutralny / WodaPodlewanie 1, Zbieranie 1, Transport 2706070
031FuddlerZiemiaRękodzieło 1, Górnictwo 1, Transport 1658050
032EikthyrdeerNeutralnyWyrąb 2958080
032BEikthyrdeer TerraZiemiaWyrąb 2958080
033DirehowlNeutralnyZbieranie 1809075
034CaprityTrawaSadzenie 2, Rolnictwo 11007090
034BCaprity NoctCiemnośćSadzenie 2, Rolnictwo 11007590
035SweeLódZbieranie 1, Chłodzenie 1606060
036SweepaLódZbieranie 2, Chłodzenie 31009090
037TurtacleWodaPodlewanie 2, Górnictwo 1, Transport 17575115
037BTurtacle TerraZiemia / WodaPodlewanie 2, Górnictwo 3, Transport 18585125
038HangyuZiemiaRękodzieło 1, Zbieranie 1, Transport 2807070
038BHangyu CrystLódRękodzieło 3, Zbieranie 2, Chłodzenie 2, Transport 3808070
039WoolipopNeutralnyRolnictwo 1707090
039BWoolipop TerraZiemiaRolnictwo 1707095
040MozzarinaNeutralnyRolnictwo 2905080
041AzurobeSmok / WodaPodlewanie 4110100100
041BAzurobe CrystSmok / LódChłodzenie 4115105105
042SparkitElektrycznyElektryczność 1, Rękodzieło 1, Transport 1, Rolnictwo 1607570
043KelpseaWodaPodlewanie 1, Rolnictwo 1707070
043BKelpsea IgnisOgieńRozpalanie 1, Rolnictwo 1707070
044RibbunyNeutralnyRękodzieło 1, Zbieranie 1, Transport 1756570
044BRibbuny BotanTrawaSadzenie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 2, Transport 1806570
045JellietteWodaPodlewanie 2, Rękodzieło 1, Transport 1759070
046JellroyCiemność / WodaPodlewanie 2, Rękodzieło 1, Medycyna 1, Transport 1907575
047AmioneWodaPodlewanie 1, Rękodzieło 2, Transport 1657065
048GloopieCiemność / WodaPodlewanie 2, Rękodzieło 2, Transport 2708570
048BGloopie PrimoNeutralny / WodaPodlewanie 2, Rękodzieło 2, Transport 2758570
049GaleclawNeutralnyZbieranie 2758560
050WispawCiemnośćRękodzieło 2, Wyrąb 1, Medycyna 1, Transport 1859570
051NitewingNeutralnyZbieranie 21009580
052TombatCiemnośćZbieranie 2, Górnictwo 3, Transport 2959580
053TocotocoNeutralnyZbieranie 1607570
054UnivoltElektrycznyElektryczność 3, Wyrąb 180105105
054BUnivolt CrystLódWyrąb 3, Chłodzenie 680105110
055GobfinWodaPodlewanie 2, Rękodzieło 2, Transport 1909075
055BGobfin IgnisOgieńRozpalanie 2, Rękodzieło 2, Transport 1909075
056LoupmoonCiemnośćRękodzieło 28010080
056BLoupmoon CrystLódRękodzieło 4, Chłodzenie 48010580
057CawgnitoCiemnośćWyrąb 2, Rolnictwo 1759580
058ArsoxOgieńRozpalanie 3, Wyrąb 2859595
059MufflyLódChłodzenie 2, Transport 1608055
060BristlaTrawaSadzenie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 2, Medycyna 2, Transport 1808080
061CinnamothTrawaSadzenie 2, Zbieranie 2, Medycyna 2708080
062PuffoltElektrycznyElektryczność 2, Transport 1758070
063ElphidranSmokWyrąb 31108090
063BElphidran AquaSmok / WodaPodlewanie 4, Wyrąb 31158095
064VanwyrmCiemność / OgieńRozpalanie 2, Transport 39011590
064BVanwyrm CrystCiemność / LódChłodzenie 2, Transport 39012095
065FelbatCiemnośćMedycyna 3100105110
066VaeletTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 3, Zbieranie 3, Medycyna 3, Transport 2, Rolnictwo 2100100120
067BeegardeTrawaSadzenie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 3, Wyrąb 2, Medycyna 2, Transport 2, Rolnictwo 3809090
068ElizabeeTrawaSadzenie 4, Rękodzieło 4, Zbieranie 4, Wyrąb 3, Medycyna 490105100
069LovanderCiemnośćRękodzieło 3, Górnictwo 2, Medycyna 3, Transport 21207070
070GrintaleNeutralnyZbieranie 31108080
071TarantrissCiemnośćRękodzieło 3, Zbieranie 3, Medycyna 2, Transport 2110100100
072PolapupLód / WodaPodlewanie 3, Chłodzenie 495105105
072BPolapup TerraZiemia / LódGórnictwo 4, Chłodzenie 495105110
073LeezpunkCiemnośćRękodzieło 2, Zbieranie 1, Transport 1808050
073BLeezpunk IgnisOgieńRozpalanie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 1, Transport 1808050
074GoriratNeutralnyRękodzieło 2, Wyrąb 3, Transport 3909590
074BGorirat TerraZiemiaRękodzieło 2, Górnictwo 3, Transport 39010090
075SurfentWodaPodlewanie 3, Rolnictwo 2909080
075BSurfent TerraZiemiaZbieranie 39090100
076RobinquillTrawaSadzenie 2, Rękodzieło 3, Zbieranie 3, Wyrąb 2, Medycyna 1, Transport 29010580
076BRobinquill TerraTrawa / ZiemiaRękodzieło 3, Zbieranie 3, Wyrąb 2, Medycyna 2, Transport 29010580
077FlopieTrawaSadzenie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 2, Medycyna 1, Transport 1756570
078WixenOgieńRozpalanie 3, Rękodzieło 3, Transport 29011080
078BWixen NoctCiemność / OgieńRozpalanie 4, Rękodzieło 4, Transport 29011085
079KatressCiemnośćRękodzieło 3, Medycyna 3, Transport 29010590
079BKatress IgnisCiemność / OgieńRozpalanie 3, Rękodzieło 3, Medycyna 3, Transport 29510590
080HelzephyrCiemnośćTransport 4100125100
080BHelzephyr LuxCiemność / ElektrycznyElektryczność 3, Transport 3105125100
081ElgroveTrawaSadzenie 3, Zbieranie 2, Wyrąb 3, Górnictwo 2, Transport 3110105105
081BElgrove CrystLódWyrąb 3, Górnictwo 3, Chłodzenie 5, Transport 3120100105
082LunarisNeutralnyRękodzieło 4, Zbieranie 2, Transport 29010090
083FenglopeNeutralnyWyrąb 311011090
083BFenglope LuxElektrycznyElektryczność 5, Wyrąb 411011590
084DinossomSmok / TrawaSadzenie 3, Wyrąb 31108590
084BDinossom LuxSmok / ElektrycznyElektryczność 2, Wyrąb 21109090
085BushiOgieńRozpalanie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 1, Wyrąb 3, Transport 28012580
085BBushi NoctCiemność / OgieńRozpalanie 2, Rękodzieło 2, Zbieranie 1, Wyrąb 5, Transport 28013080
086MunchillLód / WodaPodlewanie 2, Chłodzenie 3, Transport 1758085
087MammorestTrawa / ZiemiaSadzenie 4, Wyrąb 4, Górnictwo 41508590
087BMammorest CrystZiemia / LódWyrąb 5, Górnictwo 4, Chłodzenie 51508590
088FinsiderWodaPodlewanie 2, Transport 1758580
088BFinsider IgnisOgień / WodaRozpalanie 2, Podlewanie 2, Transport 1759080
089PetalliaTrawaSadzenie 4, Rękodzieło 3, Zbieranie 3, Medycyna 4, Transport 210095100
089BPetallia IgnisOgień / TrawaRozpalanie 4, Rękodzieło 3, Zbieranie 3, Medycyna 4, Transport 295105100
090LeafanTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 3, Zbieranie 3, Transport 210011595
091IncineramCiemność / OgieńRozpalanie 3, Rękodzieło 2, Górnictwo 3, Transport 29510085
091BIncineram NoctCiemnośćRękodzieło 3, Górnictwo 4, Transport 39510585
092DazziElektrycznyElektryczność 3, Rękodzieło 2, Transport 2708070
092BDazzi NoctCiemność / ElektrycznyElektryczność 1, Rękodzieło 1, Medycyna 1, Transport 2708075
093PyrinOgieńRozpalanie 4, Wyrąb 21009590
093BPyrin NoctCiemność / OgieńRozpalanie 4, Wyrąb 31009590
094RelaxaurusSmok / WodaPodlewanie 3, Transport 311010070
094BRelaxaurus LuxSmok / ElektrycznyElektryczność 4, Transport 311011075
095FoxcicleLódChłodzenie 4, Rolnictwo 39095105
096BeakonElektrycznyElektryczność 4, Zbieranie 2, Transport 510511580
096BBeakon CrystLódZbieranie 2, Chłodzenie 5, Transport 510511585
097GhanglerCiemność / WodaPodlewanie 5, Transport 290125105
097BGhangler IgnisOgień / WodaRozpalanie 5, Podlewanie 5, Transport 290130105
098RayhoundElektrycznyElektryczność 49010080
098BRayhound CrystLódChłodzenie 39010580
099MenastingCiemność / ZiemiaWyrąb 3, Górnictwo 5100100130
099BMenasting TerraZiemiaWyrąb 3, Górnictwo 6100105130
100NeedollTrawaSadzenie 3, Zbieranie 3, Transport 1758570
100BNeedoll NoctCiemność / TrawaSadzenie 3, Zbieranie 3, Transport 1759070
101ReindrixLódWyrąb 3, Chłodzenie 310085110
102MossandaTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 2, Wyrąb 4, Transport 41009090
102BMossanda LuxElektrycznyElektryczność 4, Rękodzieło 3, Wyrąb 4, Transport 4100100100
103ChilletSmok / LódZbieranie 1, Chłodzenie 2908080
103BChillet IgnisSmok / OgieńRozpalanie 4, Zbieranie 3908580
104RagnahawkOgieńRozpalanie 4, Transport 595105120
105MoldronOgień / ZiemiaRozpalanie 5, Górnictwo 5110125115
105BMoldron CrystZiemia / LódGórnictwo 5, Chłodzenie 5110125120
106PalumbaTrawaSadzenie 4, Zbieranie 4, Górnictwo 5105110115
107DigtoiseZiemiaGórnictwo 48095120
108BroncherryTrawaSadzenie 512090100
108BBroncherry AquaTrawa / WodaPodlewanie 512095100
109DumudZiemia / WodaPodlewanie 2, Górnictwo 2, Transport 1, Rolnictwo 11007095
109BDumud GildZiemia / WodaPodlewanie 2, Górnictwo 2, Transport 1, Rolnictwo 410575100
110BralohaTrawa / ZiemiaSadzenie 5, Zbieranie 5, Górnictwo 313095120
111KitsunOgieńRozpalanie 3100115100
111BKitsun NoctCiemnośćRozpalanie 4100115105
112BlazehowlOgieńRozpalanie 5, Wyrąb 310511080
112BBlazehowl NoctCiemność / OgieńRozpalanie 3, Wyrąb 210511580
113WarsectTrawa / ZiemiaSadzenie 3, Rękodzieło 3, Wyrąb 4, Transport 5120100120
113BWarsect TerraZiemiaRękodzieło 2, Górnictwo 5, Transport 5120105120
114FrostplumeLódZbieranie 2, Chłodzenie 4110100100
115MajexCiemność / OgieńRozpalanie 4, Rękodzieło 5, Medycyna 3, Transport 211011590
116SibelyxLódMedycyna 3, Chłodzenie 3, Rolnictwo 311090100
116BSibelyx PrimoNeutralnyMedycyna 3, Rolnictwo 411590100
117MaraithCiemnośćZbieranie 4, Górnictwo 47510580
118ShroomerTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 2, Zbieranie 3, Wyrąb 2, Rolnictwo 31108090
118BShroomer NoctCiemność / TrawaSadzenie 3, Rękodzieło 3, Zbieranie 3, Wyrąb 21108590
119IcelynLódRękodzieło 5, Medycyna 4, Chłodzenie 5, Transport 295115105
120GildraCiemność / ZiemiaRękodzieło 5, Medycyna 4, Transport 2105120105
121JormuntideSmok / WodaPodlewanie 7130120100
121BJormuntide IgnisSmok / OgieńRozpalanie 7130130100
122SuzakuOgieńRozpalanie 5120105105
122BSuzaku AquaWodaPodlewanie 6125105105
123DazemuZiemiaZbieranie 2959080
124QuivernSmokRękodzieło 1, Zbieranie 2, Górnictwo 2, Transport 3105100100
124BQuivern BotanSmok / TrawaSadzenie 5, Rękodzieło 2, Zbieranie 4, Górnictwo 3, Transport 4105105100
125LulluTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 3, Zbieranie 2, Medycyna 3909080
126KikitZiemiaGórnictwo 1757090
127YakumoNeutralnyZbieranie 2858585
128SkutlassWodaPodlewanie 4, Zbieranie 1, Wyrąb 47010080
128BSkutlass IgnisOgień / WodaRozpalanie 3, Podlewanie 2, Zbieranie 2, Wyrąb 37010580
129ReptyroOgień / ZiemiaRozpalanie 5, Górnictwo 5110105120
129BReptyro CrystZiemia / LódGórnictwo 5, Chłodzenie 5110105130
130StarryonCiemnośćZbieranie 2110100100
130BStarryon PrimoNeutralnyZbieranie 7110105100
131PierdonZiemiaGórnictwo 5100105120
131BPierdon CrystLódGórnictwo 5, Chłodzenie 6100110120
132CryolinxLódRękodzieło 3, Wyrąb 4, Chłodzenie 4, Transport 4100100110
132BCryolinx TerraZiemiaRękodzieło 2, Wyrąb 6, Górnictwo 5, Transport 4100105110
133SnuglooLódRękodzieło 2, Górnictwo 3, Chłodzenie 3, Transport 2807585
134WumpoLódRękodzieło 3, Wyrąb 5, Chłodzenie 5, Transport 614080100
134BWumpo BotanTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 3, Wyrąb 5, Transport 614080110
135SootseerCiemność / OgieńRozpalanie 3, Rękodzieło 3, Zbieranie 2, Górnictwo 3, Rolnictwo 210512590
136CarniboraTrawaSadzenie 6, Rękodzieło 4, Zbieranie 4, Transport 2859085
137BlazamutOgieńRozpalanie 6, Górnictwo 7100125120
137BBlazamut RyuSmok / OgieńRozpalanie 6, Górnictwo 7105130125
138DualithTrawa / ZiemiaSadzenie 3, Zbieranie 3, Wyrąb 5, Górnictwo 6, Transport 6110105125
138BDualith NoctCiemność / ZiemiaSadzenie 3, Zbieranie 3, Wyrąb 5, Górnictwo 6, Transport 6110110125
139AnubisZiemiaRękodzieło 6, Górnictwo 6, Transport 4120130100
140SekhmetZiemiaRękodzieło 6, Górnictwo 3, Transport 2110115100
141PrixterCiemność / ZiemiaZbieranie 2, Wyrąb 4, Medycyna 29011090
141BPrixter LuxElektryczny / ZiemiaElektryczność 3, Zbieranie 3, Wyrąb 4, Medycyna 29011590
142TetroiseZiemiaGórnictwo 495100135
142BTetroise PrimoNeutralnyGórnictwo 695100140
143NyafiaCiemnośćRękodzieło 4, Zbieranie 4, Wyrąb 2, Transport 3110100100
144MimogNeutralnyZbieranie 1, Transport 26060130
145XenovaderCiemnośćWyrąb 3, Transport 29012585
146XenogardSmokGórnictwo 4110120130
147PruneliaCiemność / TrawaSadzenie 3, Rękodzieło 1, Zbieranie 2, Medycyna 3, Transport 110595100
148NitemaryCiemnośćRękodzieło 4, Transport 210595105
148BNitemary BotanTrawaSadzenie 3, Rękodzieło 4, Transport 211095105
149SmokieCiemnośćZbieranie 2859085
149BSmokie CrystCiemność / LódZbieranie 2, Chłodzenie 2859090
150OmasculCiemnośćZbieranie 595105100
151WhalaskaLód / WodaPodlewanie 5, Chłodzenie 6105115110
151BWhalaska IgnisOgień / LódRozpalanie 5, Chłodzenie 6105120110
152VerdashTrawaSadzenie 4, Rękodzieło 5, Zbieranie 5, Wyrąb 3, Transport 39011590
153SplatterinaCiemnośćRękodzieło 6, Wyrąb 3, Medycyna 5, Transport 295115105
154GildaneZiemiaZbieranie 5120110110
155DogenNeutralnyRękodzieło 4, Zbieranie 3, Wyrąb 3, Medycyna 2, Transport 390100100
156BulldosuZiemiaGórnictwo 4, Transport 311595100
157CelesdirNeutralnyZbieranie 4, Wyrąb 7120110100
157BCelesdir NoctCiemnośćZbieranie 4, Wyrąb 8120115100
158AstegonCiemność / SmokRękodzieło 3, Górnictwo 7100125125
159KnocklemZiemiaZbieranie 4, Górnictwo 7, Transport 7105110135
159BKnocklem IgnisOgieńRozpalanie 5, Górnictwo 7, Transport 7105115135
160SilvegisSmokWyrąb 6120110115
161AzurmaneElektrycznyElektryczność 5130120110
162ValentailNeutralnyZbieranie 2758070
163SnockElektrycznyElektryczność 4657075
163BSnock TerraElektryczny / ZiemiaElektryczność 4657080
164SoufflineTrawaSadzenie 2, Transport 2707560
165LapironZiemiaRękodzieło 3, Zbieranie 4, Górnictwo 2, Transport 1707580
166HoodleCiemnośćRękodzieło 1, Transport 1708580
167SlowattElektrycznyElektryczność 3807570
168BakemiCiemnośćRękodzieło 3, Medycyna 4, Transport 2708580
169SolmoraWodaPodlewanie 4909085
169BSolmora LuxElektryczny / WodaPodlewanie 4, Elektryczność 6909585
170LapureNeutralnyRękodzieło 6, Zbieranie 5105100100
171EidrolonCiemność / SmokTransport 6115125120
171BEidrolon IgnisSmok / OgieńRozpalanie 6, Transport 6115130120
172DynamoffElektrycznyElektryczność 6, Zbieranie 3, Transport 3758580
173TropicawTrawaSadzenie 5, Zbieranie 5858590
174FlaracleOgieńRozpalanie 7, Rękodzieło 6, Transport 2110125105
175OphydiaTrawa / WodaPodlewanie 5, Sadzenie 7130115120
176DupinOgieńRozpalanie 7, Rękodzieło 5, Medycyna 4, Transport 2100110100
177RoujayCiemnośćZbieranie 5, Transport 511011595
178VenusaCiemnośćRękodzieło 6, Zbieranie 6, Medycyna 5, Transport 2808590
179MycoraTrawaSadzenie 6, Rękodzieło 4, Zbieranie 4, Medycyna 61059590
180LoomenCiemność / OgieńRozpalanie 4, Rękodzieło 4, Medycyna 49010095
181WistellaCiemnośćRękodzieło 6, Medycyna 6, Transport 1809060
182SolenneCiemność / NeutralnyRękodzieło 8, Zbieranie 4, Transport 2110115115
183RenjishiOgieńRozpalanie 8, Rękodzieło 6, Zbieranie 5, Transport 5105120100
184AegidronSmok / ZiemiaGórnictwo 8105125140
185GrizzboltElektrycznyElektryczność 5, Rękodzieło 4, Wyrąb 3, Transport 5105100100
186LyleenTrawaSadzenie 7, Rękodzieło 5, Zbieranie 6, Medycyna 5110110105
186BLyleen NoctCiemnośćRękodzieło 5, Zbieranie 6, Medycyna 7110110115
187OrserkSmok / ElektrycznyElektryczność 8, Rękodzieło 3, Transport 4100130100
188FalerisOgieńRozpalanie 6, Transport 3100105110
188BFaleris AquaWodaPodlewanie 6, Transport 5100110110
189ShadowbeakCiemnośćZbieranie 2120120140
190SelyneCiemność / NeutralnyRękodzieło 7, Medycyna 6, Transport 3130115110
191BastigorLódWyrąb 6, Górnictwo 5, Chłodzenie 8140130120
192ShaolongSmok / WodaPodlewanie 8, Zbieranie 5140135120
193SilvanceTrawaSadzenie 6, Rękodzieło 6, Zbieranie 4, Medycyna 8, Transport 2140120110
194DandilordCiemność / TrawaSadzenie 8, Rękodzieło 6, Zbieranie 5, Medycyna 6, Transport 3125135110
195BellanoirCiemnośćRękodzieło 5, Medycyna 5, Transport 4120150100
195BBellanoir LiberoCiemnośćRękodzieło 6, Medycyna 7, Transport 4120150100
196XenolordCiemność / SmokZbieranie 2130120120
197HartalisNeutralnyZbieranie 7, Wyrąb 7135130110
198PaladiusNeutralnyWyrąb 6, Górnictwo 6130120145
199NecromusCiemnośćWyrąb 6, Górnictwo 6130145120
200FrostallionLódChłodzenie 7140140120
200BFrostallion NoctCiemnośćZbieranie 7140140135
201NeptiliusWodaPodlewanie 7105145125
202JetragonSmokZbieranie 8110140110
203PanthalusWoda180120200
204AstralymNone200200200

Showing 50+ Pal —full database with every Pal coming in the complete build.

Reklamy